D-A-M Quick NEO FD

D-A-M Quick NEO FD

D-A-M Quick NEO FD

Mашинки
Брзина 65
Капацитет 5555
Модел 810

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра

Испорака во рок од 3 работни дена.

  • Прегледи: 4364
  • Бренд: D•A•M
  • Код на производ: 810
  • Достапност: На залиха
  • 8,000ден.
  • Без ДДВ: 8,000ден.

Достапни опции

Oзнаки: D-A-M Quick NEO FD